Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cambaz
cambaz

komik eitraf 910
Erkek Yengeç
Ejderha
Doğum tarihi : 28/06/88
İş/Hobi : elektrik
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuRep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://muradiyeforum.net

komik eitraf Empty komik eitraf

Perş. Kas. 13, 2008 12:41 pm
arkadaşlar ben bundan 3 sene önce bi inşşat firmasında patronun sağ kolu olarak çalışıyodum patronum yurt dişina seyahate cıkıyodu şirket içinde calışan ben vardım sekreter bide bankalara giden bi elemanımız tabi ben işi teslim aldım yapılcak işleri not aldım tahsilatcı arkadaşa işleri verdim ben de patronun odasında küba pırolarını buldum içiyorum sandık içinde duruyodular keyif bende garajda range rover ler toyotalar lexuslar gerçe arabadan yana sorunum yoktu istediğime biniyodum neyse ayaklarımı attım masanın üzerine yaktım proyu içiyodumki o anda patron içeri girdi gidememiş seyahate enselendik patronumun ilk lafı oooo müdürüm nasılsın işler yolundamı ben o anda az daha utancımdan pıroyu yutuyodum ve bi daha hiç odasında keyif yapmadım ama kendisi zaten pırolarından içmeme izin verirdi e tabiki içmeyede devam ettim ama birdaha keyif hiç yapmadım her seyahate cıkışında bana zarf atardı odam boş orda keyfine bak ama ayaklarını masamın üzerine koyma diye sarardı bana :))

function alkis(id,alkis_kiskis){
JXG(1, "alkis_place"+id, "alkis.php", "id=" + id + "&alkis_kiskis=" + alkis_kiskis);
}
function alkis_yorum(id,alkis_kiskis){
JXG(1, "ypuan_place"+id, "yorum_alkis.php", "id=" + id + "&alkis_kiskis=" + alkis_kiskis);
}