Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mausleda
mausleda

Ben Efsaneyim...Mp4..Tr.Dublaj...Tek Link.. 810
Erkek Oğlak
At
Doğum tarihi : 24/12/90
İş/Hobi : voleybol,traktör tamiri, yurt dışından gelen kızları ayartmak :D özellikle sultanı
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuRep Gücü : 1
Rep Puan : 23
http://www.omerunal.eniyiforum.net

Ben Efsaneyim...Mp4..Tr.Dublaj...Tek Link.. Empty Ben Efsaneyim...Mp4..Tr.Dublaj...Tek Link..

Ptsi Ocak 26, 2009 11:43 am
.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yönetmen
Francis Lawrence

Oyuncular
Will Smith, Alice Braga, Salli Richardson-whitfield, Willow Smith, Charlie Tahan
Stüdyo
Warner Bros. Pictures

Kategori
Aksiyon, Bilimkurgu
Süre
101 dakika
Altyazı
Ingilizce
Ses
Türkçe

Konu
Dünyadaki son insan yalnız değil. akıllara durgunluk verecek derecede boş bir manhattan'da geçen, kalp atışlarını hızlandıran bu destansı filmde, will smith, o tek başına hayatta kalan kişiyi oynuyor. bir şekilde durdurulamaz ve tedavi edilemez bir virüse karşı bağışıklık sahibi olan askeri virüs uzmanı robert neville (smith) şimdi new york city'de ve belki de dünyada hayatta kalan tek kişidir. gölgelerin arasında mutasyona uğramış veba kurbanları dolaşmaktadır... neville'in her hareketini izlemektedirler... ve onun ölümcül bir hata yapmasını beklemektedirler. neville'in ise tek bir hedefi vardır: kendi bağışıklığa sahip kanını kullanarak bir panzehir bulmak. fakat kendisinden sayıca çok üstün olduklarını bilir... ve çok az zamanı kalmıştır.

Download

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]