Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Empty Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri..

Ptsi Ocak 05, 2009 4:48 am
Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaZehrini akıtarak çöküyorSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKartana çeviriyor her saniyeyiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÜşüyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÜşüdükçe seni daha çok özlüyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaO senindir çünkü; senindir artıkSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSen ,ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBütün vücudum sen artıkSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Gün,yine geceye dönüyorSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAy , yine göz kırpmaya hazırlanıyorSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGün ve aySevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktaİndirmek göğü,yere sermek yıldızlarıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHangisini istersin yakanda?Sana yakışan hangisidir yıldızların?Az sonra hükmünü batıracak geceSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGözlerim karanlıkta arayacak gözleriniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGözlerin
kayıp saatlerin sığınağı olacak ve ben sarsılarak ve sarsarak uykuların
çelikten duvarlarını,sensiz anlarım için ağlayacağımSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGöz yaşlarım acıtacak düştüğü her yeriSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKaranlığa bir kurşun gibi çökecek sensizlikSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkınSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Ben güzel ruhuna aşık oldum seninSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutkuSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇünkü ,sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benimSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAklım sağır,kalbim suskunSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarındaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBir yudum kahve,çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış,eriten buz kitlesini ruhumunSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBenim evim ,senin kalbinin olduğu yerdir gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bu gece bir gözyaşımedeniyeti kuruyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKarşı durdukça büyüyen, devleşen ve bütün engellemelere rağmen benide yutmaya hazırlanan bir medeniyetSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktaama dörtnala giden bir atlı gibi sökün ediyor yaşları;dizgin ne fayda?

Bana büyük bir şaka yap gülüm!Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinleSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYarına çıkart beni ne olurSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Hüzün yakışmıyor bu aşka gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHüzün yakışmıyor ama:Gece ,sen yoksun ve ben burdayımSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Şimdi buradaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBen burada kırılgan bir mıh gibi duruyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaVuruyorum kendimi sensizliğeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSensizlik batmıyor canıma,yalnızca acıtıyor beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Hasret okunun vurduğu onulmaz yaranın daha da azdığını bilmiyor
musun?Bilmiyor musun,büyüyor hasret yumağı?Çekilen çileler,sonsuz
ıstırap denizinden damıtılmış med-cezir değil midir zaten?

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeğiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBen seni oraya hapsettimSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSeni hapsettim,kırık bir aşk şarkısı eşliğindeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHüzne buladım seniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaDeniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarınaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaOrdasın artıkSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaOradasın ve ne kadar olman gerekiyorsaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bırakma beni gülüm!Sitemlere yatırma bu soylu sevdayıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaOna hüzün elbiseleri giydirmeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBiliyorsun, bu kalp sen diye çırpınır, sen diye yatırır kendini ümit sokaklarınaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Telefon tellerine dolanan sesini istiyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSsini,sesinin rengini,kokusunu,nefesiniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBu ,bahçeye dönmüş ruhuma hoş geldinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHoşgeldinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBebek yüzlü baharıma hoş geldinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bu akşam sitemlere yatiriyorum bedenimiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHer yanım ,göz göz sensizlik çıbanıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYarı sağır ,yarı kör,yarı kolsuz ,yarı bacaksız,ve belkide tamamen dilsizSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÖylece bakıyorum gecenin bilmem kaçıncı yarısının , hangi saatineSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAh,sen şimdiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Beni uzaklarda farzet gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHenüz çiğ düşmemiş akşam saatlerinin arefesinde ,elinde kırık bir fincan ve boş gözlerle ,sonsuz/sorunsuz bir yarında gör beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGülümseyen
gözlerimle sana ,aşk ile ve yine "seni seviyorum,seni seviyorum ,seni
seviyorum" diye fısıldarken ,günah pelerinli saatler boyunca bekleyen
bir mezcup olarak bil beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Konuş benimle Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAşkın bütün halleriyle konuşSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBeynimdeki kan pıhtılaşana kadar,keşkehanlar ruhuma acı verene kadarSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHasret,damarlarımdaki kanı emene kadar,hoşgörü ormanlarım kuruyuncaya kadarSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Şimdi ne çok isterdim elinin sıcaklığınıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYüzüne dokunmayıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSahi,yüzüne dokununca çoğalıyor gülüşlerinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGülüşlerin ,acının önünde kumdan kalelere dönüyorSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÜflesem,ardında masum ve mahzun bir yürek tepeciği görünecekSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Gün dönüyor gülüm,farkında mısın?Sabaha aç gözlerini ve beni görSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSenden isteyebileceğim sadece bu,bunu da esirgeme benden Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Yağmurlu bir sabaha uyanmakSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaŞehir ,işte şehir gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBütün çatılarında sen bulutu dolaşanSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSırlı ve ulvi bir geceden çıkmış savaşçı gibiyim şimdiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBu tenhalık ve sessizlik ürkütüyor beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇünkü kulaklarımda çınlıyor sesinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSesin ki ,sesinleşekilleniyor yoklul içinde varlık,varlık içinde yoklukSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta
Detone
Detone

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Empty Geri: Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri..

Ptsi Ocak 05, 2009 4:49 am
Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettimSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri oSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaOnunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağınaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBenim kurtarıcım bu uyku perisiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

İyiki varsın güzelimSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktaİyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHasrete tutsak,hasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsınSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Seni ah seniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇıkmaz
sokaklara hapsettiğim gülüşünü,dağlara savurduğum gülüşünü,duvarları
boyadığım gülüşünü,derbeder ruhlara nakşettiğim gülüşünü,bileğime
morfinlerle damıttığım gülüşünü,çiçeklerle yarıştırdığım gülüşünü,amber
kokulu gülüşünüSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaVe seniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBeni kör kuyulardan ,sonsuz dehlizlerden çıkaran seni seviyorum!

Geceleri uyuyamıyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaUykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaDüşlerimin sensiz kalacağından,kabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Seni sevmenin ,dünyayı sevmek;seni görmenin ,dünyayı görmek olduğunu
biliyor musun?Olmadığın,sesinin çıkmadığı her an geceden koparılmış bir
parça sankiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSanki o an veya o anlar,sarayı talan edilmiş padişahların çaresizliğini haykırıyor yüzümeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Gözle değil,ruhla görülendir aşkSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAzap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşkSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAşk ,onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdirSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYani,seninle çoğalan bir çağlayanSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bir çocuk gibi koşuyorum ardındanSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBir çocuk gibi heyecanla ve beklentilerimi,arzulaını sana çevirerekSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSarı kurdelaları çamura bulanmış bir kız çocuğu gibi hüzünleniyorum sensizliğinde gününSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktagözlerime bak ve yardım et bana yarınlara çıkabilmem içinSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Nasıl da yutuyoruz bazen ayrılık lokmasınıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBoğazımız nasılda kasıyor kendiniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAğlamamak için zor tutuyorum kendimiSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaZaman zaman vuruyor mızrabını hasrete ;yokluğun gönlümün susmayan sazıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaTellerine nota diye ismini dizdim seninSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktaİsmini kazıdım bütün güftelerimeAnla,sızım sızım sensizlik dolu evin her yanıSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bana öyle bakSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBana bak ve bendeki seni görSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBeni gör ve bana bağışla bu güzel gözleriSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaOnları alma,götürme sıssız akşam saatlerindeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

SessizlikSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaEn çok da sen yanımdayken acıtıyor beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSözlerin, başka kapıların dünyalarını aralayan anahtarSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKonuşSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHep konuşSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKonuşmalarla çoğalt evreniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta
Beni sev,beni koru,beni özle gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBeni bulduğun her yerde sev; unuttuğun kuytulardaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaYüreğinin ateşinde bile sev beniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇünkü ben sana mecburumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇünkü sen ,uzak diyarlardan bana bağışlanmış bir çığlıksınSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bir sevda düşüsün sen bendeSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGözlerimde bir ışıksınSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaEn sonunda seni vurdu kader banaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaBenide sanaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAk sevdamı kana boyamadan yaşarım benSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSenden gelen ve bende kalan ne varsa,yorgunakşamlarıma ilham verirSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGeçmiş günahlarımıza birbirimizin dizinde ağlayalım gülümSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHer düşen gözyaşında yeniden ışıklansın gönlümüzSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaGönlümüzü güne çevirelim ,yani umuda ,yani aşka,yani sevgiye Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Sen ,hangi karanlık yamaçlardan geldin ,oturdun ortasına yorgun
gönlümün?En soylu sancıları taşıyan yüreğimi dinamitleyen,içimdeki
boranı kurşunlara çeviren ve aşıp giden tepeleri sen,sen ey sevgiliSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSavaş görmüş çocukların diliyle söylediğim yanık türküSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAşkın tadı mı kalır görmeyince yüzünüSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta?

Denize her bakışta sular alevleniyor Sevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaHangi akşamlarda saklı gözlerin bilmiyorum ama ellerin bütün sırlarımı örtüyorSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaAvucumda yanık bir gül kokusu bırakıyosunSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Bulutlara uzanan ellerini istiyorumSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Noktaİçimde gülleri kıskandıran sevgimle,yani ömrümün son sevdasıyla ttumak elleriniSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaDağları senin yoluna devirdim benSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaKayalara tutunan birer dev aynası kondurdum gözlerineSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaRüyalarımı süsleyen eşsiz varlığınla gülümse,uzaklaşma gözlerim kayıp gidince bendenSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. Nokta

Dur ve dinle!Duyduğun her ayak sesi benim olabilirSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaÇalan her zilde benim parmağım kalmıştırSevgiliye söylenecek en güzel aşk cümleleri.. NoktaPerdeleri ardına kadar kapatma, belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim